reflektorki sufitowe 2
Oświetlenie

Lampy Candellux podłogowe do wnętrz

Candellux oświetlenie to nie tylko lampy centralne – sufitowe, lecz także wyjątkowo duży wybór, jak na jedną firmę, lamp podłogowych. Ze względu na to, że przedświąteczne czy wiosenne porządki mogą być motorem do zmiany lub modyfikacji wnętrza, dobrze jest zapoznać się z ofertą firmy.

Lampa podłogowa jako przenośny sprzęt ma podstawowy walor – jest ustawna w zależności od humoru czy oczekiwań w danej chwili. Jako element ruchomy może odmienić kilka pomieszczeń. Wystarczy zakupić taką jedną lampę, aby wnętrze nabrało zupełnie innego wyrazu czy stylu. Kolejnym walorem lampy Candellux w wersji podłogowej jest fakt, że przestrzennie można wyznaczyć niewiele miejsca na jej ustawienie. Jednak bardzo zróżnicowane wzornictwo lamp nada przy tym dużej wyrazistości stylistycznej w wystroju.

Stylistyka lamp podłogowych

Dla przybliżenia stylu lamp podłogowych trzeba zaznaczyć, że w ofercie sklepu Elampy znajdzie się lampa Candellux z minimalistycznym abażurem lub z bardzo dekoracyjnym czy rozbudowanym. Dlatego można polecić te produkty osobom, które chcą kupić taki produkt wyłącznie jako element dodatkowego oświetlenia, lub takim, które za pomocą lampy podłogowej chcą wprowadzić widoczne zmiany w wystroju wnętrza czy nadać mu innego charakteru.

Przykładem takiego minimalistycznego projektu jest lampa Eliada na bardzo stabilnej, kwadratowej, metalowej podstawie. Ten srebrno-biały model znajduje się w sezonowej promocji cenowej i można go nabyć aż prawie za połowę dotychczasowej ceny, czyli za niecałe 100 złotych.

Również promocyjna cena dotyczy lampy Cosmo, która jest nieco droższa. Jest również inaczej zaprojektowana – abażur jest większy, nie materiałowy, a plastikowy w kolorze chromu. Zwraca uwagę swoim przestrzennym i futurystycznym kształtem z zastosowanym drucianym wzorem abażura. Lampa ma wysokość 160 cm, średnicę 48 cm i znajduje się w klasie energetycznej A++ – E. Jest w cenie nieco poniżej 200 złotych już z bardzo znacznym upustem.

Back To Top